Egzaminy rozpoczynać się będą o godzinie 800 według następującego harmonogramu:
24 LISTOPAD ( WTOREK ) – JĘZYK POLSKI LP | Klasa | Liczba uczniów
| Sala | | 1. | 3A LP
| Nr 1-20 (20)
| 207 | J. Słodyczka, P. Gnat | Nr 21 – 39 (19) | 208 | A. Dudek, M. Augustyn, A. Marciniec | 2. | 3B LP
| Nr 1-16 (16) | 002 | B. Pawełek, J. Szwedo - Nowakowska | Nr 17 - 31 (15) | 003 | B. Krata, E. Lisak | 3. | 3 LOS | Nr 1-21 (21) | 001 | A. Gamracka , W. Sieroń, J. Pudo | 4.
| 4A TM
| Nr 1-17 (17) | 201 | B. Posłuszna, S. Krawczyk | Nr 18 - 23 (6)
| 202 | N. Słodyczka, U. Mita, A. Hajnas | 5. | 4B THP
| Nr 1-10 (10) | 202 | N. Słodyczka, U. Mita, A. Hajnas | Nr 11 - 27 (17)
| 203 | M. Konieczny, A. Bieniasz | 6.
| 4C TE
| Nr 1-17 (17)
| 204
| J. Jonakowski, A. Róg | Nr 18 - 33 (15)
| 205 | U. Pająk, R. Bałuszyński, D. Kmiotek | 7.
| 4D THT | Nr 1-18 (18) | 206 | H. Bogusz, K. Misiura | Nr 19-38 (20) | 211 | A. Nowak, K. Nieroda, R. Raś | 8.
| 4E TMT
| Nr 1-19 (18) | 104 | W. Przywara, J. Barcińska
| Nr 20-23 (4)
| 103 | J. Harchut, A. Wesołowski
| 9.
| 4F TO
| Nr 1-12 (12) | 103
| J. Harchut, A. Wesołowski
| Nr 13-28 (16)
| 102
| O. Masnyk R. Bochenek
|
Lekcje rozpoczynają się o godzinie 1055
- 1055 – 1125
- 1130 – 1200
- 1205 – 1235
- 1240 – 1310
- 1315 – 1345
- 1350 – 1420
- 1425 – 1455
25 LISTOPAD ( ŚRODA) - MATEMATYKA LP | Klasa | Liczba uczniów
| Sala | | 1. | 3A LP
| Nr 1-20 (20)
| 207 | J. Słodyczka, P. Gnat | Nr 21 – 39 (19) | 208 | T. Wojnarowski, E. Marciniec | 2. | 3B LP
| Nr 1-16 (16) | 002 | A. Surowiec, J. Szwedo - Nowakowska | Nr 17 - 31 (15) | 003 | G. Szypuła, A. Kędzior | 3. | 3 LOS | Nr 1-21 (21) | 001 | M. Maroń, M. Kubik, R. Tobiasz | 4.
| 4A TM
| Nr 1-17 (17) | 201 | M. Bieniasz, G. Veith, R. Wszołek | Nr 18 - 23 (6)
| 202 | R. Kopciuszyński, E. Wilczyńska - Styś | 5. | 4B THP
| Nr 1-10 (10) | 202 | R. Kopciuszyński, E. Wilczyńska - Styś | Nr 11 - 27 (17)
| 203 | M. Konieczny, J. Zawiślak | 6.
| 4C TE
| Nr 1-17 (17)
| 204
| W. Baran, A. Róg | Nr 18 - 33 (15)
| 205 | U. Pająk, R. Bałuszyński, D. Kmiotek | 7.
| 4D THT | Nr 1-18 (18) | 206 | B. Pawełek, K. Misiura | Nr 19-38 (20) | 211 | A. Kuczek, D. Dumara, S. Wójciak | 8.
| 4E TMT
| Nr 1-19 (18) | 104 | B. Krata, T. Martyniak | Nr 20-23 (4)
| 103 | M. Kania, R. Raś, N.Sanżarewska | 9.
| 4F TO
| Nr 1-12 (12) | 103
| M. Kania, R. Raś, N. Sanżarewska | Nr 13-28 (16)
| 102
| O. Masnyk K. Piękoś |
Lekcje rozpoczynają się o godzinie 1055
- 1055 – 1125
- 1130 – 1200
- 1205 – 1235
- 1240 – 1310
- 1315 – 1345
- 1350 – 1420
- 1425 – 1455
26 LISTOPAD ( CZWARTEK ) – JĘZYKI OBCE LP | Klasa | Liczba uczniów
| Sala |
| 1. | 3A LP
| Ang Nr 1-28 (20)
| 005
| M. Bieniasz, T. Martyniak, W. Sieroń | Ang Nr 1-28 (20) | 208 | T. Wojnarowski, U. Mita, A. Dylska | Niem Nr 1 – 39 (8) | 203 | O. Masnyk, D. Dumara | 2. | 3B LP
| Ang Nr 1-9 (8) | 208 | T. Wojnarowski, U. Mita, A. Dylska | Ang Nr 10 - 31 (17) | 206
| J. Jonakowski, P. Podpora, R. Tobiasz | Niem Nr 10 - 31 (6) | 203 | O. Masnyk, D. Dumara | 3. | 3 LOS | Ang Nr 1-21 (19) | 001 | m.Maroń, R. Bałuszyński, R. Wszołek
| Niem Nr 1-21 (2) | 203 | O. Masnyk, D. Dumara | 4.
| 4A TM
| Ang Nr 1-19 (18) | 201 | B. Posłuszna, S. Krawczyk | Ang Nr 20 - 23 (4)
| 104 | B. Krata, E. Lisak, R. Bochenek | Niem Nr 14 (1) | 211 | A. Nowak, A. Marciniec, M. Grzesiak | 5. | 4B THP
| Ang Nr 1-14 (12) | 104 | B. Krata, E. Lisak, R. Bochenek | Ang Nr 15 - 27 (12)
| 204 | W. Przywara, A. Gamracka | Niem Nr 12,13,17 (3)
| 211 | A. Nowak, A. Marciniec, M. Grzesiak | 6.
| 4C TE
| Ang Nr 1-6 (5)
| 204
| W. Przywara, A. Gamracka | Ang Nr 8 - 33 (16)
| 205 | A. Kuczek, S. Wójciak, M. Augustyn | Niem Nr 1-33 (12) | 211 | A. Nowak, A. Marciniec, M. Grzesiak
| 7.
| 4D THT | Ang Nr 1-23 (16) | 102 | R. Kopciuszyński, B. Jabłońska | Ang Nr 14-38 (11) | 103 | J. Harchut, R Ćwiczak | Niem Nr 1-38 (6) | 211 | A. Nowak, A. Marciniec, M. Grzesiak | Ros Nr 1-38 (5) | 002 | R. Dumara, K. Nieroda | 8.
| 4E TMT
| Ang Nr 1-23 (22)
| 207 | A. Bieniasz, B. Pawełek, D. Kmiotek | 9.
| 4F TO
| Ang Nr 1-6 (5) | 103
| J. Harchut, R Ćwiczak | Ang Nr 7-28 (15)
| 202
| I. Róg, H. Bogusz, A. Hajnas | Niem Nr 3,8.(2) | 211 | A. Nowak, A. Marciniec, M. Grzesiak | Ros Nr 1-28 (6) | 002
| R. Dumara, K. Nieroda | Lekcje rozpoczynają się o godzinie 1020
- 1020 – 1050
- 1055 – 1125
- 1130 – 1200
- 1205 – 1235
- 1240 – 1310
- 1315 – 1345
- 1350 – 1420
- 1425 – 1455
|