Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Wyprawka dla Żaka PDF Drukuj Email
czwartek, 17 października 2013 09:14

Wyprawka dla Żaka

Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością."

Jan Paweł II

Zakończyliśmy kolejną edycję akcji Wyprawka dla Żaka. W ten sposób społeczność Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza, za pośrednictwem Szkolnego Koła PCK
od wielu lat wspiera  rodziny w gminie Ropczyce. O zaangażowaniu uczniów i nauczycieli świadczą  imponujące wyniki zbiórki. Przez miesiąc zainteresowani wspierali akcję, przynosząc artykuły biurowe, plecaki i odzież. Grono pedagogiczne udzieliło również pomocy finasowej. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup artykułów biurowych. Zgromadzone rzeczy Zarząd Rejonowy  PCK przekaże najbardziej potrzebującym dzieciakom, aby ułatwić im szkolny „start”.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie!

Kolejna Wyprawka dla Żaka - już za rok.

D.Mucha

Poprawiony: wtorek, 22 października 2013 08:14