Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
I Konferencji Szkół Promujących Zdrowie PDF Drukuj Email
wtorek, 11 czerwca 2013 13:46

I Konferencja Szkół Promujących Zdrowie Powiatu ROPCZYCKO – SĘDZISZOWSKIEGO

6 czerwca 2013 roku Zespół Promocji Zdrowia naszej Szkoły uczestniczył w I Konferencji Szkół Promujących Zdrowie Powiatu ROPCZYCKO – SĘDZISZOWSKIEGO pod hasłem: „SZKOŁA TO MÓJ MAŁY WIELKI ŚWIAT”.
Impreza odbyła się w Domu Kultury w Niedźwiadzie Górnej. Organizatorem Konferencji był Zespół Szkół w Niedźwiadzie Górnej oraz Burmistrz Ropczyc Bolesław Bujak wraz
z Starostą Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego Stanisławem Ziemińskim, którzy objęli honorowy patronat nad imprezą. Współorganizatorami konferencji byli: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Koordynator PSSZPZrD, Dom Kultury w Niedźwiadzie Górnej, Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Niedźwiada oraz Zespół Szkół w Małej.

Program uroczystości obejmował:

1. otwarcie uroczystości, powitanie gości
  2. wykład koordynatora PSSZPZrD p. Anny Szczepanik
  3. prezentacje szkół promujących zdrowie powiatu ropczycko – sędziszowskiego
  4. wystąpienie lekarz med. Jana Dostycha nt. „Współpraca szkół z placówkami zdrowotnymi w oparciu o realizowany kodeks walki z rakiem
  5. zakończenie konferencji, wręczenie podziękowań i upominków, wystąpienia okolicznościowe
  6. poczęstunek – degustacja tego, co zdrowe i dobre, zwiedzanie wystawy przygotowanej przez uczestników konferencji.
  7. Zwiedzanie stoisk szkół biorących udział w konferencji.

Naszą szkołę podczas prezentacji szkół promujących zdrowie reprezentowali uczniowie: P. Plezia (1THT), K. Gąsior, H. Szczęch (1TMT) i G. Ździebko (2aLP), którzy pod opieką pani Małgorzaty Bieniasz przygotowali scenkę kabaretową.

Zespół Promocji Zdrowia

Poprawiony: środa, 12 czerwca 2013 10:57