Dzis jest 20.04.2024, imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha
Charytatywny kiermasz PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 stycznia 2011 16:24

Przedmioty na akcję zostały podarowane przez młodzież Zespołu Szkół, jak również nauczycieli. Podczas akcji można było zakupić niebanalne prezenty pod choinkę (m.in. pluszaki, wyroby z porcelany, książki, albumy, biżuteria itp.) oraz ozdoby świąteczne.

Pomoc w sprzedaży oraz w przeprowadzeniu loterii zgłosiły klasy 2PP oraz 2PW. Uczniowie tych klas, tj. Magdalena Kuna, Paulina Ród, Kamil Strzałka, Paweł Stawarz, Magdalena Gołaszewska, Martyna Rzucidło podczas sprzedaży zachęcali młodzież, nauczycieli, jak również pozostałych pracowników szkoły do zakupów i tym samym pomoc najbardziej potrzebującym.

W dniu 13 grudnia każdy uczeń miał możliwość poprzez zakup dowolnego gadżetu wylosować zwolnienie z odpytywania. Za taką możliwość i przyzwolenie dziękujemy serdecznie Dyrekcji naszej szkoły.

Podczas charytatywnej akcji świątecznej udało się zebrać 385 zł. Pieniądze te zostały przekazane Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci. Więcej na temat Fundacji można dowiedzieć się ze strony http://hospicjum.podkarpackie.pl/.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji za zaangażowanie, dobre serce oraz hojność.

Renata Dumara, Anna Gamracka
Poprawiony: poniedziałek, 17 stycznia 2011 16:48