15 marca 2010 ROKU (poniedziałek)
I GRUPA : Od godziny 800 – młodzież wszystkich klas z I Grupy spotyka się z wychowawcami w szkole na dwóch lekcjach:
- Klasa 1A LP sala 115 p. J. Jonakowski,
- Klasa 1B LP p. M. Bieniasz, *( tylko rekolekcje , kościół 1000)
- Klasa 1 LOS sala C6 p. M. Kania ,
- Klasa 1 PP sala 007 p. Józef Słodyczka,
- Klasa 1 PW sala 002 p. Halina Bogusz,
- Klasa 1 TEO sala 005 p. Sławomir Krawczyk,
- Klasa 1 THT sala 006 p. B. Krata,
- Klasa 1 TMS sala C2 p. I. Róg,
- Klasa 1 TB p. A. Hajnas, *( tylko rekolekcje, kościół 1000)
- Klasa 1a wz zajęcia praktyczne
- Klasa 1b wz zajęcia praktyczne
Później prosi się o odprowadzenie uczniów na REKOLEKCJE do KOŚCIOŁA na godzinę 1000
II GRUPA : Od godziny 800 - uczniowie uczestniczą w REKOLEKCJACH w KOŚCIELE, następnie o 1030 spotykają się z wychowawcami w szkole.
- 2A LP sala 002 p. A. Bieniasz
- 2B LP p. A. Dylska (po rekolekcjach do domu)
- 2 LOS sala 114 p. A. Klimek
- 2 PP p. R. Dumara (po rekolekcjach do domu)
- 2 PW sala 007 p. K. Misiura
- 2a wz sala 109 p. R. Raś
- 2b wz sala C5 p. A. Kędzior
- 2 TEH sala 205 p. A. Nowak
- 3 TEH p. A. Kuczek * (po rekolekcjach do domu)
- 2 TMS p. J. Barcińska* (po rekolekcjach do domu)
- 2 TO sala 111 p. A. Gamracka
- 3 TM sala 102 p. R. Bochenek
- 3 THT sala 115 p. T. Wojnarowski
- 3 TPM sala 001 p. M. Maroń
- 3 TB sala C4 p. A. Róg
- 2 TB sala 204 p. J. Świder
GRUPA III: KLASY MATURALNE
Klasy 4 TE, 4 THT, 4 THP, 4 TMT, 4 TM , 4 TO – PRÓBNY EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE :
część pisemna godzina 800 część praktyczna godzina 1015
Lp |
Klasa |
Uczniowie |
Sala |
Komisja |
1 |
4A TM |
NR 1 - 18 |
201 |
W. Baran ,O. Masnyk, E. Wilczyska- Styś |
NR 19 - 23 |
202 |
N. Słodyczka, M. Konieczny, S. Wójciak |
2 |
4F TO |
NR 1 - 10
|
202 |
N. Słodyczka, M. Konieczny, S. Wójciak |
NR 11-28
|
203 |
R. Kopciuszyński, M. Kubik, J. Zawiślak |
3 |
4C TE |
NR 1-16 |
205 |
R. Kopala, N, Sanżarewska |
NR 17 - 33 |
204 |
A. Kuczek, T. Martyniak |
4 |
4D THT |
NR 1 - 19
|
208 |
U. Pająk, M. Augustyn, G. Król |
NR 20 - 38 |
211 |
J. Harchut, J. Grabiec |
5 |
4E TMT |
NR 1-23 |
207 |
A. Dudek, K. Piękoś, W. Sieroń |
6 |
4B THP |
NR 1-10
|
117 |
R. Ćwiczak, J. Pudo |
NR 11-27 |
206 |
U. Mita, R. Tobiasz, E. Marciniec |
Klasy maturalne LP i LOS uczestniczą od godziny 800 w zajęciach dydaktycznych według odrębnego harmonogramu.
pobierz harmonogram
16 marca 2010 ROKU (wtorek)
Dla klas z GRUPY I i GRUPY II to dzień wolny od szkoły.
Uczestniczą w rekolekcjach w KOŚCIELE.
16 marca 2010 ROKU (wtorek) to "DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI" DLA GIMNAZJALISTÓW W ZESPOLE SZKÓŁ - dlatego proszę przygotować sale
Budynek D
- sala 211 - A. Nowak,
- sala 211a pracownia projektów – M. Baszak, K. Piękoś
- sala 106 – J. Jonakowski
- sala 110 – W. Sieroń
- sala 112 - R. Dumara
- sala 115 – D. Kmiotek,
- sala 006 – B. Krata
Budynek A
- sala 102 – R. Kopciuszyński
- sala 104 – J. Barcińska
- sala 203 – R. Kopala, J. Grabiec
- sala 204 – J. Świder
- sala gimnastyczna i korytarz przed – K. Misiura, R. Raś
- biblioteka – D. Mucha, L. Sokołowska
- siłownia – J. Pudo,
- Hala - R. Bałuszyński, P. Podpora,
Budynek C
- sala C4 – budownictwo – p. A. Róg
- sala C4a – mechatronika – A. Świniuch
- sala C2 – samochodowe – p. I. Róg
- Centrum Kształcenia Praktycznego I pietro.
wystrój korytarzy :
Budynek D II piętro: A. Bieniasz, U. Pająk, A. Dudek, A. Klimek, O. Masnyk, R. Ćwiczak, H. Bogusz Budynek D I piętro: N. Sanżarewska, D. Kmiotek, A. Gamracka, T. Wojnarowski , E. Styś, D. Maślany Budynek D i A parter: A. Rymut, A. Bochenek, A. Surowiec, R. Tobiasz, M. Maroń, Budynek A II piętro: B. Posłuszna, R. Kopala, Budynek. Świder, S. Wójciak, N. Słodyczka, Budynek A I piętro: R. Kopciuszyński, E. Lisak, J. Barcińska.
17 marca 2010 ROKU (środa)
I GRUPA : Od godziny 800 – młodzież wszystkich klas z I Grupy spotyka się z wychowawcami w szkole na dwóch lekcjach :
- Klasa 1A LP sala 117 p. J. Jonakowski,
- Klasa 1B LP sala 005 p. M. Bieniasz,
- Klasa 1 LOS sala C6 p. M. Kania ,
- Klasa 1 PP sala 202 p. Józef Słodyczka,
- Klasa 1 PW p. Halina Bogusz, *( tylko rekolekcje, kościół 1000 )
- Klasa 1 TEO sala 007 p. Sławomir Krawczyk,
- Klasa 1 THT sala 006 p. B. Krata,
- Klasa 1 TMS p. I. Róg, *( tylko rekolekcje, kościół 1000)
- Klasa 1 TB sala 203 p. A. Hajnas,
- Klasa 1 awz sala C5 p. B. Pawełek
- Klasa 1 bwz p. M. Augustyn*( tylko rekolekcje, kościół 1000 )
Później prosi się o odprowadzenie uczniów na REKOLEKCJE do KOŚCIOŁA na godzinę 1000
II GRUPA: Od godziny 800 - uczniowie uczestniczą w REKOLEKCJACH w KOŚCIELE, następnie o 1030 spotykają się z wychowawcami w szkole.
- 2A LP p. A. Bieniasz * (po rekolekcjach do domu)
- 2B LP p. A. Dylska * (po rekolekcjach do domu)
- 2 LOS sala 206 p. A. Klimek
- 2 PP p. R. Dumara * (po rekolekcjach do domu)
- 2 PW sala 007 p. K. Misiura
- 2a wz sala 109 p. R. Raś
- 2b wz sala C5 p. A. Kędzior
- 2 TEH p. A. Nowak * (po rekolekcjach do domu)
- 3 TEH p. A. Kuczek * (po rekolekcjach do domu)
- 2 TMS sala 103 p. J. Barcińska
- 2 TO sala 111 p. A. Gamracka
- 3 TM p. R. Bochenek * (po rekolekcjach do domu)
- 3 THT sala 117 p. T. Wojnarowski
- 3 TPM sala 001 p. M. Maroń
- 3 TB sala C4 p. A. Róg
- 2 TB sala 204 p. J. Świder
GRUPA III KLASY MATURALNE
Klasy maturalne LP i Technikum uczestniczą od godziny 800 w zajęciach dydaktycznych według odrębnego harmonogramu :
pobierz harmonogram
Pozostałe informacje :
Na spotkaniach z wychowawcami jest możliwość wykorzystania filmu na DVD przygotowanego przez księży, oraz konspektów lekcji. Trzy klasy w poniedziałek mogą pójść do kina.
|