Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Sprzątanie Świata 2009 PDF Drukuj Email
czwartek, 01 października 2009 07:54
W dniu 18 września 2009 roku od godz. 800 uczniowie klas II TMS, ITMS, II b LP, II TEH
i III TPM
wraz ze swymi wychowawcami rozpoczęli porządkowanie ulicy ks. kard. Wyszyńskiego
od ronda w kierunku ulicy Szkolnej, ulicy Witosa, ulicy Zielonej od dworca poprzez ulicę Strażacką
do ulicy 3-go Maja, okolic Super Samu i dworca PKS oraz Szwajcarii Ropczyckiej. Wymiernym efektem akcji było zebranie 49 worków śmieci oraz leżących przy sprzątanych ulicach m.in. opon i innych części samochodowych czy też elementów pochodzących z remontów domów.

Słoneczna pogoda była bardzo dobrym sprzymierzeńcem uczniów, sama zaś akcja była dla nich nie tylko przyjemnością, ale także powinna zwiększyć proekologiczne nastawienie do Naszej Ziemi.

Ireneusz Róg

Poprawiony: piątek, 02 października 2009 09:45