Dzis jest 21.07.2024, imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
advert 1
advert 2
advert 3
Olimpiada Solidarności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 11 czerwca 2024 12:37

Udział w Olimpiadzie Solidarności

 

5 czerwca uczniowie 2 F Jakub Gawron i Mikołaj Matłok wzięli udział w etapie wojewódzkim X edycji Olimpiady Solidarności. Przepustką do udziału w etapie wojewódzkim była wygrana konkursu przeprowadzonego w ZS. Zakres tematyczny konkursu obejmował okres historii Polski lat 1970–1990. Po napisaniu testu uczniowie swoją wiedzę mogli pogłębić, biorąc udział w warsztatach przeprowadzonych przez pracownika IPN pana Jacka Magdonia.
Uczniom życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji historycznej.


Aneta Kwiatkowska

Poprawiony: wtorek, 11 czerwca 2024 12:51
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 237 gości 

Pracownie w ZS