Dzis jest 21.07.2024, imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
advert 1
advert 2
advert 3
Dzień Patrona Szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 czerwca 2024 09:14

Dzień Patrona Szkoły

 

W dniu 6 czerwca 2024 roku społeczność Zespołu Szkół obchodziła święto Patrona Szkoły ks. dra Jana Zwierza. W tym roku przypadła 26 rocznica nadania imienia szkole. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą sprawowaną przez księdza Jerzego Maciąga.
Bezpośrednio po nabożeństwie Rebecca Cataldo piosenką Miejcie nadzieję rozpoczęła drugą część obchodów święta Patrona Zespołu Szkół. Sylwetkę i dokonania księdza Jana Zwierza przypomnieli Wiktoria Ziobro, Kacper Marć, Krystyna Kubik oraz Gabriela Haracz. Uczniowie mogli także wysłuchać piosenek w wykonaniu Natalii Saj przy poruszającym akompaniamencie skrzypiec w wykonaniu Weroniki Zegar oraz Jakuba Gawrona, Kornelii Darłak, Kamili Bykowskiej i Amelii Tokarz. Krystian Górka pięknie zagrał na harmonii Barkę. Nad oprawą muzyczną czuwał Dawid Kwaśniak. Młodzi artyści zostali nagrodzeni głośnymi oklaskami. Program artystyczny przygotowali: pan Bartłomiej Wiktor i pani Aneta Kwiatkowska, zdjęcia wykonał pan Grzegorz Kopala.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
01/15 Poprawiony: poniedziałek, 10 czerwca 2024 09:34
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 397 gości 

Pracownie w ZS