Dzis jest 30.04.2024, imieniny Balladyny, Lilli, Mariana
Turniej Poezji "ZAWSZE WIERNI". PDF Drukuj Email
czwartek, 14 marca 2024 08:33

Sukcesy naszych Uczniów w powiatowym Turnieju Poezji "ZAWSZE WIERNI".

13 marca br. uczniowie Zespołu Szkół wzięli udział w etapie powiatowym IX edycji Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy "Zawsze Wierni". Konkurs stanowi hołd dla wszystkich wiernych ideom wolności, honoru. Jest motywacją do rozbudzania zainteresowania historią najnowszą i jej bohaterami. Hasłem tegorocznej edycji stały się słowa Ludwika Kubika "Lucjana": "...to była walka o wielką rzecz". W rywalizacji wzięło udział sześciu naszych Uczniów: Bujak Dawid 1M, Doroba Amelia 2F, Medygrał Antoni 2PR, Mularz Malwina 1LSA, Wolak Bartosz 3PR, Zima Szymon 2PR.
Wszyscy Recytatorzy zaprezentowali niezwykle wysoki poziom. Tym bardziej cieszy fakt, że Uczniowie Zespołu Szkół zajęli wysokie miejsca na podium:

1 miejsce- Malwina Mularz
2 miejsce - Szymon Zima
wyróżnienie- Dawid Bujak

Dziękujemy Uczniom za godne reprezentowanie szkoły, a Paniom Polonistkom za przygotowanie Uczniów, opiekunami metodycznymi były Panie: Aneta Dylska, Grażyna Szypuła oraz Wioleta Wiśniewska-Fudala.

Serdecznie gratulujemy wszystkim udanych występów. Laureatom, życzymy powodzenia podczas przesłuchań finałowych Turnieju, na etapie wojewódzkim. Trzymamy za Was kciuki!

Poprawiony: czwartek, 14 marca 2024 08:52