Dzis jest 01.12.2023, imieniny Blanki, Edmunda, Eligiusza
advert 1
advert 2
advert 3
Wycieczka budowlańców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 listopada 2023 10:49

Budowlańcy na inwestycji w firmie „Eurovia Polska” S.A. Oddział- Ropczyce

 


W dniu 14 listopada br. uczniowie klasy trzeciej Technikum Robót Wykończeniowych w Budownictwie mieli okazję zobaczyć z bliska inwestycję pn.: „Budowa budynku biurowo-socjalnego wraz z częścią laboratorium, budynku portierni i obsługi wagi wraz z instalacjami i urządzeniami budowlanymi". Podczas pobytu na budowie młodzież zapoznała się z prowadzonymi robotami budowlanymi w tym między innymi z technologią montażu stropu Rector, zbrojeniem ścian i podciągów. Kierownik robót zapoznał uczniów z harmonogramem prowadzonych robót, obowiązującymi przepisami bhp i ppoż. oraz w biurze kierownika wspólnie analizowano projekt techniczny zamierzenia inwestycyjnego. Na zakończenie młodzież podziękowała kierownikowi robót za umożliwienie zobaczenia od strony praktycznej procesu inwestycyjnego.


Opracowała: Agnieszka Róg

Poprawiony: poniedziałek, 20 listopada 2023 11:12
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 204 gości 

Pracownie w ZS