Dzis jest 21.07.2024, imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
advert 1
advert 2
advert 3
Współlokatorzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 17 listopada 2023 11:51

Współlokatorzy
O'Leary Beth
Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha na-szych czasów!
Tiffy i Leon dzielą mieszkanie.
Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko.
Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali…
Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum. Leon Twomey bierze nocne zmiany, bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą, że to szaleństwo, oni znajdują idealne rozwiązanie: w ciągu dnia Leon będzie w ciasnej ka-walerce odsypiał noce zmiany, dzięki czemu Tiffy będzie mia-ła to samo mieszkanie wyłącznie dla siebie przez resztę doby.
Ona właśnie zerwała ze swoim zazdrosnym chłopakiem i led-wo wiąże koniec z końcem, pracując w niszowym wydawnic-twie, on bardziej dba o innych niż o siebie – nocami zajmuje się pensjonariuszami domu opieki, a każdy grosz odkłada na prawników, którzy wyciągną jego niesłusznie skazanego brata z więzienia.

Na przekór wszystkim i wszystkiemu, dwoje niezwykłych współlokatorów odkrywa, że jeśli wyrzuci się wszystkie zasa-dy przez okno, można stworzyć całkiem przyjemne i ciepłe domowe ognisko.
„Ta książka ma w sobie niezwykłe pokłady dobrej energii. Niesamowicie radosna historia – nie zawiedziecie się, a uśmiech rozjaśni wasze twarze na wiele godzin. Zakochałam się bez pamięci w tej powieści i jej bohaterach”.
Louise O’Neill
„Tiffy i Leon wciąż siedzą mi w głowie! Doskonale napisana, bardzo oryginalna historia miłosna – sięgnijcie po nią koniecz-nie, szczególnie jeśli kiedykolwiek mieliście wątpliwą przy-jemność dzielić z kimś wynajmowane mieszkanie. Świetna książka!”
Phoebe Morgan
„Na początku myślisz, że to taki słodki, zabawny i uroczo na-pisany romans ze świetnymi dialogami i bohaterami, z którymi chętnie… dzieliłbyś wspólne lokum. I gdy już wsiąkniesz w tę historię bez reszty, nagle okazuje się ona czymś znacznie wię-cej – niesamowicie mądrą i głęboką opowieścią o miłości i przyjaźni. I o tym, jak uleczyć złamane serce, gdy nasza uf-ność legła w gruzach. Chciałabym czytać ją bez końca i nigdy nie dotrzeć do ostatniej strony”.
Maddie Dawson


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Książka dostępna w bibliotece szkolnej
Zapraszamy do wypożyczania!

Poprawiony: piątek, 17 listopada 2023 12:33