Dzis jest 27.04.2024, imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty
Tenis stołowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
niedziela, 29 października 2023 12:21

W dniu 20 październik 2023r. (tj. piątek) odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.
Przed rozpoczęciem Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym odbyła się prelekcja na temat: "Szkodliwość picia napojów energetycznych" o których mówiła P.D.Wiater z PSSE w@nbsp;Ropczycach. Omówione zostały negatywne skutki picia energetyków, jakie są szkodliwe dla zdrowia w młodym wieku.
Po wysłuchaniu prelekcji rozpoczęły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym.
Udział w zawodach wzięła 82 zawodników; 18 dziewcząt i 64 chłopców.
System "pucharowy” odbywał się w kategorii chłopców do 2-ch setów wygranych, natomiast system "do dwóch przegranych” rozegrany został w kategorii dziewcząt.
Atmosfera na zawodach była bardzo miła. Po zaciętej i sportowej rywalizacji zakończyliśmy Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym i wyłonieni zostali Mistrzowie Szkoły.

• III miejsce – Kamil Trałka – kl. 4BM

Puchary zostały wręczone zawodnikom zajmującym I miejsce, pozostali zawodnicy do miejsca III ody trzymali dyplomy.
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym przebiegły w miłej i sportowej atmosferze, zasadami gry fair-play za co bardzo dziękujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.