Dzis jest 19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
Olimpiada Przedsiębiorczości PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 marca 2023 08:18

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznymi proprzedsiębiorczym charakterze, która posiada status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.
Rokrocznie uczniowie Zespołu Szkół wchodzą w szranki z uczniami szkół średnich z całego kraju. W tegorocznej edycji do etapu okręgowego zakwalifikowało się 6 uczennic z klasy 3 technikum ekonomicznego: Kornelia Berlik, Gabriela Rusin, Dagmara Totoń, Faustyna Budzik, Sandra Śliwa i Martyna Sikora.

Uczennice wraz z opiekunem w dniu 2 marca 2023 roku uczestniczyły w eliminacjach okręgowych w Krakowie. Należy pogratulować dziewczynom, osiągniętych wysokich wyników.
Uczestnictwo w Olimpiadzie Przedsiębiorczości, rokrocznie pozwala na wzbogacenie uczniów w wiedzę teoretyczną i praktyczną, a biblioteki szkolnej o nowe pozycje książkowe. W tym roku nasza Szkoła otrzymała kolejne książki o tematyce ekonomicznej.

Gratulujemy.

Poprawiony: poniedziałek, 13 marca 2023 08:26