Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Ćwiczenia strzeleckie PDF Drukuj Email
czwartek, 22 września 2022 19:01

Ćwiczenia strzeleckie klas mundurowych

22. września bieżącego roku uczniowie klas mundurowych: 1PW4 oraz 2PW4 uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ośrodku Ligi Obrony Kraju w Ropczycach. Celem zajęć było stworzenie młodym ludziom, którzy wiążą swoją przyszłość ze służbami mundurowymi, jak najlepszych warunków szkoleniowych.
Zajęcia praktyczne ze strzelania bronią palną poprzedziło szkolenie teoretyczne. Instruktorzy wytłumaczyli młodzieży, jak posługiwać się bronią, aby trafić do celu i jednocześnie zachować wszystkie procedury bezpieczeństwa. Szkolenie z zakresu zasad obsługi i sposobu działania broni palnej oraz praktyczny trening strzelecki przeprowadzili doświadczeni instruktorzy z wieloletnim stażem.
Zajęcia terenowe odbywające się poza szkołą były również świetną okazją do integracji zespołów klasowych podczas wspólnej zabawy.

Ilona Majka

Poprawiony: czwartek, 22 września 2022 19:04