Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona

Wycieczka przedmiotowa logistyków
do
PZL SĘDZISZÓW S.A.

Uczniowie klasy drugiej technikum – technik logistyk uczestniczyli w wycieczce do zakładu produkcyjnego - PZL SĘDZISZÓW S.A.
PZL Sędziszów specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju filtrów. W szerokiej gamie produktów znajdują się filtry: powietrza, oleju, paliwa, kabinowe, hydrauliczne oraz osuszacze powietrza. Zakład posiada własny ośrodek badawczo-rozwojowy, gdzie od 1960 roku przeprowadza liczne testy i kontrole filtrów.
W trakcie wycieczki nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się z profilem działalności zakładu, parkiem maszynowym oraz liniami produkcyjnymi. Odwiedzili także dział handlu, a Pani Prezes Agnieszka Dec opowiedziała o współpracy z rynkami zagranicznymi.
Zespół Szkół od lat współpracuje z PZL SĘDZISZÓW, m.in. organizując praktyki dla uczniów Zespołu Szkół.

Opiekunami wycieczki byli: Agata Wojnarowska i Dariusz Siwiec

Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2022 08:53