Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Moje Miasto, A W Nim... PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 grudnia 2008 10:15

Naszą Szkołę reprezentowali członkowie CRU pod opieką Pana Bogusława Krata. Wśród zaproszonych gości byli dyrektorzy szkół średnich na czele ze starostą powiatu ropczycko - sędziszowskiego, Panem Józefem Rojkiem. Gospodarze spotkania zadbali o dobrą atmosferę.

Zadaniem przybyłych uczniów była prezentacja swojego miasta. Specjalnie na tę okazję, przygotowaliśmy krótki film o Ropczycach.

Następnie odbył się konkurs muzyczny. Nasz kolega, Dominik Chmiel, zaśpiewał wszystkim skoczną piosenkę, na temat obwodnicy w Ropczycach, czym rozbawił zgromadzonych gości.
Kolejną konkurencją był "KONKURS PLASTYCZNY". Za zadanie mieliśmy uwidocznić na papierze sytuację jaka panuje między Ropczycami a Sędziszowem. Pomysłów nie brakowało. Ostatecznie najlepsi okazali się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego

z Ropczyc, wygrywając z innymi szkołami tylko jednym głosem.

Na koniec, organizatorzy spotkania podziękowali wszystkim za przybycie.

My również dziękujemy, za mile spędzony czas. Oby więcej takich spotkań.

CRU

Prezentacja Ropczyc wykonana przez Karolinę Dąbrowską - pobierz wtyczkę:

Poprawiony: piątek, 09 stycznia 2009 13:41