Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
XIV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 marca 2019 18:42

W dniu 6 marca 2019r. uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół (klasa 4TMS i 4TBF) wraz z opiekunami mieli możliwość uczestniczyć w XIV Podkarpackich Targach Edukacyjnych EduSalon, które miały miejsce w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo- Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.
Tegoroczni maturzyści podczas tego ważnego przedsięwzięcia branży edukacyjnej mogli zapoznać się z ofertą blisko 100 wystawców, publicznych i prywatnych uczelni wyższych z całej Polski oraz z zagranicy (m.in. z Anglii, Danii i Holandii) oraz szkół policealnych. Ponadto mogli skorzystać z konsultacji z doradcami zawodowymi, indywidualnie spotkać się z psychologiem czy porozmawiać z polskimi studentami studiującymi za granicą. Równolegle w dniach 5-6 marca odbyły się XI Europejskie Targi Pracy WorkExpo podczas których zainteresowani uczniowie mogli zapoznać się z ofertami pracy dla osób młodych w Polsce i za granicą.
Udział w targach z pewnością pomógł wielu uczniom w dokonaniu właściwych wyborów dlatego składamy serdecznie podziękowania Dyrekcji za umożliwienie wyjazdu.

Katarzyna Nieroda
Agnieszka Róg