Dzis jest 20.04.2024, imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Sport i rekreacja

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterW tym miesiÄ…cu94119
mod_vvisit_counterLicznik13275812
Stypendia - ogłoszenie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 września 2018 22:22

Informujemy, że  nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu pn. Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych i LO rozpoczyna siÄ™ z dniem 10 wrzeÅ›nia i bÄ™dzie trwaÅ‚ do 21 wrzeÅ›nia.

Wszystkie niezbÄ™dne informacjÄ™ dostÄ™pne sÄ… na stronie podkarpackie.edu.pl

Opiekunem szkolnym stypendysty jest wychowawca. Zainteresowani stypendium uczniowie zgłaszają się do swoich wychowawców celem ustalenia wydatków stypendialnych i szczegółów dotyczących indywidualnego planu rozwoju stypendysty.

Więcej informacji na stronie:https://podkarpackie.edu.pl/index.php/aktualnosci-z-2

Poprawiony: poniedziałek, 10 września 2018 22:31

Dzisiaj mamy: