Dzis jest 19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
Wyprawka dla Żaka PDF Drukuj Email
środa, 05 października 2016 20:09

Zakończyliśmy kolejną edycję akcji "Wyprawka dla Żaka".

Na terenie naszego powiatu od kilku lat akcja ta prowadzona jest z wielkim zaangażowaniem. Szkolne Koła PCK działające w naszych placówkach co roku zbierają zeszyty, przybory szkolne, ubrania, tornistry, a także pieniądze, które przekazywane są do Zarządu Rejonowego PCK. Pani Zofia Jasek sekretarz ZR PCK doskonale zna sytuację rodzin z naszego terenu i to ona rozdziela wyprawki tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Dzięki tej zbiórce wiele rodzin uzyskuje tak cenne, a często jedyne wsparcie.
Po raz kolejny zaskoczyła nas ofiarność, zaangażowanie i chęć pomocy, jaką wykazali się nasi uczniowie. „Wyprawka dla Żaka” znów poruszyła serca młodych ludzi.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję i liczymy na Was w przyszłym roku.

Poprawiony: środa, 05 października 2016 20:14