Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Piłka ręczna dziewcząt PDF Drukuj Email
środa, 29 października 2008 13:55

Piłka  Ręczna Dziewcząt

W dniu 23 10 2008 r. na hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach, odbyły się zawody dziewcząt
w piłce ręcznej.

Zawodniczki reprezentowały  następujące szkoły:

• Zespół Szkół im ks. dra J. Zwierza,
  • LO Ropczyce,
  • ZSZ Sędziszów,
  • LO Sędziszów.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00. Wspomagane niesamowitym dopingiem kibiców z naszej szkoły Zespół Szkół Ropczyce wygrał wynikiem 8:0 z LO Sędziszów. W następnym meczu nasze szczypiornistki pokonały zespół z ZSZ z Sędziszowa (9:1).
Nieco więcej trudności sprawił naszym dziewczętom mecz z LO Ropczyce. Po zaciętej grze nasz zespół wygrał z LO wynikiem 7:5.
Najlepszym Strzelcem okazała się Magdalena Paśko, zwana wszystkim pod pseudonimem „Beton”. Zawody rozgrywały się w miłej atmosferze, której towarzyszyło wiele emocji.
Dziewczyny „ze Zwierza” zaczynają się przygotowywać do kolejnych rozgrywek  na szczeblu rejonowym.

Życzymy powodzenia i liczymy na kolejne I miejsce.

Walewska Joanna

Poprawiony: środa, 29 października 2008 14:27