Dzis jest 19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
czwartek, 21 listopada 2013 06:59

Góra Grosza

25 listopada – 6 grudnia 2013 roku
Organizatorzy akcji Góra Grosza od 13 lat zapraszają całą szkolną społeczność  do wzięcia w niej udziału. Także w tym roku liczą na nas. Na naszą wrażliwość, gotowość pomocy tym, którzy jej potrzebują, na entuzjazm i zaangażowanie.
Pokażmy, że jesteśmy wrażliwi na los innych, że potrafimy się zjednoczyć w imię wspólnego celu. Razem przyczynimy się do poprawy sytuacji życiowej dzieci wychowujących się poza własną rodziną.
Do tej pory udało się zebrać ponad 23 mln złotych, które wykorzystano na pomoc dzieciom wychowującym się poza rodziną biologiczną (w tym na tworzenie i dofinanso-
wanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka).

Liczymy, że i w tym roku wspólnie uda się zebrać olbrzymią Górę Grosza!

D. Mucha i G. Szypuła

Poprawiony: wtorek, 26 listopada 2013 19:36