Dzis jest 26.01.2020, imieniny Lutosława, Normy, Pauliny
advert 1
advert 2
advert 3
Jasna strona życia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 czerwca 2013 09:32

„Pójdę jasną stroną życia”


13 czerwca 2013r. Zespół Promocji Zdrowia działający w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach miał przyjemność uczestniczyć w finale Gminnego Konkursu Profilaktycznego pt. „Pójdę jasną stroną życia” zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Iwierzycach.Uczniowie naszej szkoły: Joanna Potwora i Tomasz Paszkiewicz (oboje z klasy 2 TEM) przestawili zgromadzonym na sali gościom prezentację multimedialną pt. „Młodość wolna od uzależnień”.

Podczas spotkania zaprezentowany został również spektakl profilaktyczny przygotowany przez uczniów Gimnazjum w Iwierzycach.


Na zakończenie spotkania wójt gminy Iwierzyce - pan Bogusław Mucha oraz przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - pan Krzysztof Klimek wręczyli nagrody zwycięzcom konkursu. Zespół Promocji Zdrowia


kliknij aby powiększyć

Poprawiony: poniedziałek, 17 czerwca 2013 13:21
 

Dzisiaj mamy:


niedziela
stycznia 2020
26