Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
Bal PCK PDF Drukuj Email
piątek, 11 stycznia 2013 10:46

Wielką atrakcją dla dzieci były konkursy i zabawy, przeprowadzone przez naszych uczniów (podziękowania dla 3A LP). Mali uczestnicy balu na wyścigi zgłaszali się do zabawy,
z niecierpliwością czekali na swoją kolej, a potem z ogromną radością odbierali wygrane przez siebie zabawki. Nagrody te uzyskaliśmy dzięki zbiórce zabawek przeprowadzonej wśród uczniów szkoły i zarówno każdy pluszak, jak i każda książeczka okazały się przydatne, gdyż chętnych było bardzo wielu.

Szczególnie długie kolejki ustawiały się do stoisk, gdzie można było zrobić sobie karnawałową fryzurę lub mikołajowy malunek na twarzy. O to również zadbali nasi uczniowie (podziękowania dla uczniów z klasy 1 PW i 1 PP).
Głównym punktem programu był oczywiście Święty Mikołaj (podziękowania dla Konrada Marciniec z 1 TB) z workiem pełnym prezentów. Czas oczekiwania na krótką chociaż rozmowę z Mikołajem wynagrodziła potem pokaźna paczka, która dostało każde dziecko. Prezenty przygotował Zarząd Rejonowy PCK w Ropczycach.

Bal skończył się, kiedy już każde dziecko zostało obdarowane prezentem i z uśmiechem na twarzy oraz wspomnieniem udanej zabawy wróciło do domu.

G. Veith

Poprawiony: piątek, 11 stycznia 2013 10:50