Dzis jest 16.04.2024, imieniny Bernarda, Biruty, Erwina
Młodzi Odwagi PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 września 2012 12:14

Młodzi Odwagi! – do zdrowego życia.

Zespół Promocji Zdrowia przyłączył się do akcji Młodzi Odwagi! – ogólnopolskiej kampanii,która propagować będzie zdrowy styl życia i aktywność ruchową młodych ludzi.

Akcja trwać będzie przez cały rok szkolny 2012/2013i ma na celu zwrócenie uwagi młodych ludzi na jakość jedzenia, które wybierają, sposób, w jaki je spożywają oraz zachęcić ich do codziennego fizycznego ruchu oraz czynnego uprawiania sportu.
Organizatorami akcji są: Centrum Edukacji Obywatelskiej, Gazeta Wyborcza oraz Grupa Kapitałowa ENEA S.A.
Głównym Koordynatorem działań szkolnych jest Centrum Edukacji Obywatelskiej, które: przygotuje i upowszechni materiały metodyczne dla dyrektorów i nauczycieli, będzie wspierać konkretne działania szkół oraz komunikować się z uczestnikami, w tym także uczennicami i uczniami.

Zespół Promocji Zdrowia

Poprawiony: poniedziałek, 24 września 2012 12:22