Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
ZS na Targach Edukacyjnych dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 maja 2012 12:32

ZESPÓŁ SZKÓŁ NA TARGACH EDUKACYJNYCH DLA GIMNAZJALISTÓW

Targi edukacyjne dla gimnazjalistów rokrocznie zyskują na popularności. Dzięki nim, młodzi ludzie stający przed wyborem dalszego kierunku kształcenia mogą w swojej macierzystej szkole zapoznać się z ofertą edukacyjną różnych szkół ponadgimnazjalnych.

Imprezę tego typu zorganizowali swoim podopiecznym Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Gimnazjów w Wiśniowej, Iwierzycach oraz Wielopolu.
Na targach nie mogło zabraknąć bogatej oferty kształcenia Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach. Uczniowie naszej szkoły w ciekawy sposób przedstawili swoim młodszym kolegom i koleżankom kierunki kształcenia, jakie oferuje nasza szkoła.

Zespół ds. promocji

Poprawiony: poniedziałek, 14 maja 2012 12:38