Dzis jest 16.04.2024, imieniny Bernarda, Biruty, Erwina
Bal PCK PDF Drukuj Email
środa, 29 lutego 2012 11:01

Zaproszeni zostali również goście specjalni: dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pani Zofia Mudryk i sekretarz gminy Ropczyce pani Jolanta Kaszowska.
Pani Zofia Jasek z zarządu PCK Ropczyce wspólnie z Joanną Grabiec i Gabrielą Veith ze szkolnego koła PCK odpowiadały za stronę organizacyjną i przebieg całej imprezy.

W udekorowanej sali ugoszczono wszystkich ciastami i napojami, wesoły klaun zabawiał dzieci, a radosnym śmiechom i tańcom przy muzyce nie było końca.
Jednak bezsprzecznie największą atrakcją były prezenty, przygotowane przez Akcję Humanitarną "Życie", której prezesem jest pan Jerzy Czarnosz. Każde dziecko otrzymało paczkę, a radości dopełniła loteria zabawek i książek zebranych przez uczniów naszej szkoły, którzy to sprawili dzieciom dodatkową niespodziankę, przygotowując stanowiska układania fryzur, malowania twarzy i paznokci, cieszące się szczególną popularnością wśród żeńskiej części balowiczów.

Pragniemy wszystkim gorąco podziękować za pomoc w organizacji balu, szczególnie naszym uczniom za ich bezinteresowne wsparcie i zaangażowanie. Kolejny raz udowodnili, że los innych nie jest im obojętny a szkoła to także miejsce, gdzie można dzielić się sercem.

G.Veith

Poprawiony: środa, 29 lutego 2012 11:13