Dzis jest 16.09.2019, imieniny Jagienki, Kamili, Korneliusza
advert 1
advert 2
advert 3
Rekolekcje Wielkopostne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 marca 2010 09:17

 

15 marca 2010 ROKU (poniedziałek)
 


I  GRUPA :
Od godziny 800 – młodzież wszystkich klas z I Grupy spotyka się z wychowawcami
w szkole na dwóch lekcjach:


  • Klasa 1A LP sala  115 p. J. Jonakowski,
  • Klasa 1B LP   p. M. Bieniasz, *( tylko rekolekcje , kościół 1000)
  • Klasa 1 LOS sala C6  p. M. Kania ,
  • Klasa 1 PP sala  007  p. Józef Słodyczka,
  • Klasa 1 PW  sala 002  p. Halina Bogusz,
  • Klasa 1 TEO sala 005   p. Sławomir Krawczyk,
  • Klasa 1 THT sala  006  p. B. Krata,
  • Klasa 1 TMS sala C2 p. I. Róg,
  • Klasa 1 TB   p. A. Hajnas, *( tylko rekolekcje, kościół 1000)
  • Klasa 1a wz  zajęcia praktyczne
  • Klasa 1b wz zajęcia praktyczne

 

Później prosi się o odprowadzenie uczniów na REKOLEKCJE do KOŚCIOŁA
na godzinę 1000

 

II GRUPA :
Od godziny 800  - uczniowie uczestniczą w REKOLEKCJACH w KOŚCIELE,
następnie o 1030 spotykają się z wychowawcami w szkole.


  • 2A LP sala 002 p. A. Bieniasz
  • 2B LP  p. A. Dylska (po rekolekcjach do domu)
  • 2 LOS sala 114  p. A. Klimek
  • 2 PP    p. R. Dumara  (po rekolekcjach do domu)
  • 2 PW sala   007 p. K. Misiura
  • 2a wz  sala  109   p. R. Raś
  • 2b wz  sala   C5  p. A. Kędzior
  • 2 TEH sala 205 p. A. Nowak
  • 3 TEH   p. A. Kuczek * (po rekolekcjach do domu)
  • 2 TMS  p. J. Barcińska* (po rekolekcjach do domu)
  • 2 TO sala  111  p. A. Gamracka  
  • 3 TM sala  102  p. R. Bochenek
  • 3 THT sala 115  p. T. Wojnarowski
  • 3 TPM sala  001 p. M. Maroń
  • 3 TB sala C4  p. A. Róg
  • 2 TB sala   204  p. J. Świder



GRUPA III:  KLASY MATURALNE

Klasy 4 TE, 4 THT, 4 THP, 4 TMT, 4 TM , 4 TO – PRÓBNY EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE :

 

część pisemna godzina  800
część praktyczna godzina 1015

 

Lp Klasa Uczniowie Sala Komisja
1 4A TM NR   1 - 18 201 W. Baran ,O. Masnyk, E. Wilczyska- Styś
NR   19 - 23 202 N. Słodyczka, M. Konieczny, S. Wójciak
2 4F TO NR  1 - 10
202 N. Słodyczka, M. Konieczny, S. Wójciak
NR 11-28
203 R. Kopciuszyński, M. Kubik, J. Zawiślak
3 4C TE NR  1-16 205 R. Kopala, N, Sanżarewska
NR  17 - 33 204 A. Kuczek, T. Martyniak
4 4D THT NR  1 - 19
208 U. Pająk, M. Augustyn, G. Król
NR  20 - 38 211 J. Harchut, J. Grabiec
5 4E TMT NR 1-23 207 A. Dudek, K. Piękoś, W. Sieroń
6 4B THP NR  1-10
117 R. Ćwiczak, J. Pudo
NR  11-27 206 U. Mita, R. Tobiasz, E. Marciniec

  

Klasy maturalne LP i LOS  uczestniczą od godziny  800 w zajęciach dydaktycznych według odrębnego harmonogramu.

 

pobierz harmonogram

 

16 marca 2010 ROKU (wtorek)
 

 

Dla klas z  GRUPY I  i  GRUPY II  to dzień wolny od szkoły.

 

Uczestniczą w rekolekcjach w KOŚCIELE.

 

16 marca  2010  ROKU (wtorek)  to  "DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI"
DLA GIMNAZJALISTÓW  W ZESPOLE SZKÓŁ -  dlatego proszę przygotować sale


Budynek D


  • sala 211 - A. Nowak,
  • sala 211a pracownia projektów – M. Baszak, K. Piękoś
  • sala 106 – J. Jonakowski
  • sala  110 – W. Sieroń
  • sala 112 -  R. Dumara
  • sala  115 – D. Kmiotek,
  • sala  006 – B. Krata

 

Budynek A


  • sala 102 – R. Kopciuszyński
  • sala 104 – J. Barcińska
  • sala 203 – R. Kopala, J. Grabiec
  • sala 204 – J. Świder
  • sala gimnastyczna i korytarz przed  –   K. Misiura, R. Raś
  • biblioteka – D. Mucha, L. Sokołowska
  • siłownia – J. Pudo,
  • Hala  -  R. Bałuszyński, P. Podpora,

 

Budynek C

 

  • sala  C4 – budownictwo – p. A. Róg
  • sala  C4a – mechatronika – A. Świniuch
  • sala C2 – samochodowe – p. I. Róg
  • Centrum Kształcenia Praktycznego I pietro.


wystrój korytarzy :


Budynek D II piętro: A. Bieniasz,  U. Pająk, A. Dudek, A. Klimek, O. Masnyk, R. Ćwiczak, H. Bogusz
Budynek D I piętro: N. Sanżarewska,  D. Kmiotek, A. Gamracka, T. Wojnarowski , E. Styś, D. Maślany
Budynek D i A parter:   A. Rymut, A. Bochenek, A. Surowiec, R. Tobiasz, M. Maroń,  
Budynek A II piętro: B. Posłuszna, R. Kopala, Budynek. Świder, S. Wójciak, N. Słodyczka,
Budynek A I piętro: R. Kopciuszyński,  E. Lisak,  J. Barcińska.

 

17 marca  2010 ROKU (środa)
 

I  GRUPA :
Od godziny 800 – młodzież wszystkich klas z I Grupy spotyka się z wychowawcami
w szkole na dwóch lekcjach :

 

  • Klasa 1A LP sala 117 p. J. Jonakowski,
    • Klasa 1B LP sala 005 p. M. Bieniasz,
    • Klasa 1 LOS sala C6  p. M. Kania ,
    • Klasa 1 PP sala  202  p. Józef Słodyczka,
    • Klasa 1 PW    p. Halina Bogusz, *( tylko rekolekcje, kościół 1000 )
    • Klasa 1 TEO sala  007   p. Sławomir Krawczyk,
    • Klasa 1 THT sala  006  p. B. Krata,
    • Klasa 1 TMS  p. I. Róg, *( tylko rekolekcje, kościół 1000)
    • Klasa 1 TB sala  203  p. A. Hajnas,
    • Klasa 1 awz  sala C5  p. B. Pawełek
    • Klasa 1 bwz  p. M. Augustyn*( tylko rekolekcje, kościół 1000 )

 

Później prosi się o odprowadzenie uczniów na REKOLEKCJE do KOŚCIOŁA na godzinę 1000

 

II GRUPA:
Od godziny 800  - uczniowie uczestniczą w REKOLEKCJACH w KOŚCIELE, następnie o 1030 spotykają się z wychowawcami w szkole.

 

  • 2A LP  p. A. Bieniasz * (po rekolekcjach do domu)
  • 2B LP  p. A. Dylska * (po rekolekcjach do domu)
  • 2 LOS sala 206 p. A. Klimek
  • 2 PP    p. R. Dumara * (po rekolekcjach do domu)
  • 2 PW sala  007  p. K. Misiura
  • 2a wz sala  109  p. R. Raś
  • 2b wz sala C5  p. A. Kędzior
  • 2 TEH  p. A. Nowak * (po rekolekcjach do domu)
  • 3 TEH  p. A. Kuczek * (po rekolekcjach do domu)
  • 2 TMS sala 103 p. J. Barcińska
  • 2 TO sala  111  p. A. Gamracka
  • 3 TM    p. R. Bochenek * (po rekolekcjach do domu)
  • 3 THT sala 117   p. T. Wojnarowski
  • 3 TPM sala 001  p. M. Maroń
  • 3 TB sala  C4  p. A. Róg
  • 2 TB sala 204 p. J. Świder

 

GRUPA III KLASY MATURALNE

Klasy maturalne LP i Technikum  uczestniczą od godziny  800 w zajęciach dydaktycznych  według odrębnego harmonogramu :

 

pobierz harmonogram


Pozostałe informacje :


Na spotkaniach z wychowawcami jest możliwość wykorzystania filmu na DVD przygotowanego przez księży, oraz konspektów lekcji.
Trzy  klasy w poniedziałek  mogą pójść do kina.

Poprawiony: wtorek, 09 marca 2010 12:02
 

Dzisiaj mamy:


poniedziałek
września 2019
16

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Zdjęcia z galerii