Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Halowa Piłka Nożna Dziewcząt PDF Drukuj Email
piÄ…tek, 08 maja 2009 20:04

W turnieju wzięło udział 7 drużyn, mecze zostały rozegrane w dwóch grupach systemem każdy
z każdym.

Po zaciętej rywalizacji w grupach, po zwycięstwo w zawodach i puchar sięgnęła kl.II LOS wygrywając 2:1 z kl.II B LP . W meczu o III m. kl. I PP pokonała w dogrywce w II kolejce rzutów karnych 1:0  kl. I PW. Organizatorzy turnieju, dzięki wsparcie Dyrektora Szkoły, zapewnili uczestnikom puchar za I miejsce, dyplomy za I, II, III oraz 2 statuetki dla najlepszych zawodników meczy, które otrzymały Magdalena Pasko z kl. II LOS oraz Magdalena Wielgus z kl. II B LP.

Był to I halowy turniej piłki nożnej dziewcząt o Mistrzostwo Szkoły, który przebiegł w atmosferze zdrowej rywalizacji, woli walki i zasad fair-play. Dzięki temu wpisuje się on na stałe
w harmonogram rozgrywek sportowych organizowanych w Zespole szkół im. ks dra Jana Zwierza.

Organizatorzy zawodów:
mgr Tamara Martyniak