Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni

Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach
i Safran Transmission Systems Poland
wyróżnieni w konkursie Biznes Klasa 2022

14 grudnia 2022 roku w Podkarpackim Centrum Innowacji w Rzeszowie podczas uroczystości zorganizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy przedstawiciele Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odebrali z rąk dyrektora WUP- pana Tomasza Czopa i pani Anny Huk- Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego, statuetki i wyróżnienia Biznes Klasa 2022.

Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej aktywnych firm współpracujących ze szkołami i wspierających szkolnictwo zawodowe w województwie podkarpackim.
Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach posiada najdłuższe tradycje partnerstwa z firmą Safran Transmission Systems Poland- stąd też zgłoszenie do Biznes Klasy właśnie tego podmiotu.
Współpraca oparta o zasadę win- win daje szerokie możliwości obu partnerom- Zespół Szkół kształci kadry dla Doliny Lotniczej, natomiast Grupa SAFRAN wspiera rozwój szkoły i uczniów.
W poprzedniej edycji konkursu Biznes Klasa wyróżnienie otrzymała firma Aero Gearbox International Poland- spółka joint venture Rolls- Royce i Safran Transmission Systems, która od początku swojej działalności jest partnerem Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach.

Fot: Andrzej Łapkowski i Rafał Wojnarowski

Poprawiony: sobota, 17 grudnia 2022 17:21