Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
czwartek, 21 stycznia 2021 00:16

Kurs Operatora maszyn sterowanych numerycznie CNC
Kurs obejmuje łącznie 90 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Zajęcia prowadzone są w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 15:30 do 20:30. Dni oraz godziny zajęć można zmienić w zależności od oczekiwań grupy i możliwości wykładowców. Koszt szkolenia – od 1390,00 zł do 1500,00 zł.
Zajęcia odbywają się w większości w formie praktycznej na profesjonalnych maszynach przemysłowych wyposażonych w najnowsze systemy pomiaru narzędzi i detali jakie są obecnie stosowane w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym. Dzięki współpracy z firmą Sandvik nasze maszyny wyposażone są w najnowsze narzędzia do obróbki metali. Nauka programowania odbywa się na indywidualnych stanowiskach wyposażonych w trenażery oraz symulatory obróbki.
Zakres szkolenia obejmuje:
• podstawy technologii obróbki skrawaniem
• rysunek techniczny
• metrologię warsztatową
• programowanie w systemach: ISO, SINUMERIK i HEIDENHAIN
• praktyczną obsługę przemysłowej Tokarki CNC CTX 310
• praktyczną obsługę Frezarki CNC DMC 635 V
• wykonanie przykładowych detali na maszynie

Poprawiony: czwartek, 21 stycznia 2021 00:17