Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Rocznica Odzyskania Niepodległości PDF Drukuj Email
niedziela, 08 listopada 2020 11:39

We wtorek 10 listopada całą społeczność szkolną Zespołu Szkół im. ks. dra J. Zwierza zapraszamy, w ramach obchodów 102. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI, punktualnie o 11:11, do odśpiewania hymnu narodowego włączając się w ten sposób w inicjatywę „Szkoła do hymnu”. Akcja ta ma na celu upamiętnienie ważnej dla Polaków daty 11 listopada oraz jest kontynuacją akcji „Rekord dla niepodległej”. Pomimo obostrzeń epidemiologicznych chcemy podtrzymać tę tradycję i śpiewać także w tym roku – zachęcamy by śpiewać w domach, wraz z rodziną, najbliższymi. Wspólne śpiewanie to znak radości z wolnej Ojczyzny, za którą tęsknili nasi przodkowie.
Prosimy także o zapoznanie się z krótką prezentacją oraz filmem. Wykażmy się patriotyzmem, chcąc zagłębiać się w kartach historii naszej Ojczyzny

obejrzyj filmhttps://www.youtube.com/watch?v=13Nn_2sAnR4

zobacz prezentację