Dzis jest 18.01.2021, imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
advert 1
advert 2
advert 3
Tablet dla najlepszego biznesplanu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 07 października 2020 09:58

 

Dyrekcja Zespołu Szkół
im. ks. dra Jana Zwierza wręczyła nagrody
Laureatom konkursu na najlepszy biznesplan

w ramach projektu „Zbuduj kapitał
przedsiębiorczości!” realizowanego we współpracy

z Uniwersytetem Rzeszowskim i Oddziałem
Narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie


Pomimo ogłoszonej Pandemii - dla niektórych „wydłużonych wakacji”, nasi uczniowie nie próżnowali. W okresie zdalnej nauki, pod opieką nauczycieli Zespołu Szkół opracowywali biznesplany na założenie działalności gospodarczej.
Przygotowane prace zostały poddane ocenie pracowników naukowych Uniwersytetu Rzeszowskiego pod kierownictwem Pani dr hab. prof. UR Anny Barwińskiej - Małajowicz. Niestety nie udało się w sposób uroczysty wręczyć nagród, naszym Laureatom. Miała odbyć się konferencja, z udziałem znakomitych gości, podczas której Laureaci mieli opowiedzieć o swoich pomysłach na założenie działalności gospodarczej.
Pandemia zmieniła plany i zmusiła Dyrekcję Szkoły do ograniczenia uroczystości i bezpiecznego przekazania nagród Laureatom.

Biznesplany napisane przez uczniów, dotyczyły różnych dziedzin sfery gospodarczej. Uczniowie planowali założenie firm głównie z branży usługowej, powstała również firma produkcyjna. Najlepsze sześć biznesplanów zostało wyróżnione nagrodami rzeczowymi:

  1. miejsce i tablet firmy OVERMAX 10,1’’otrzymała Dagmara Chmiel z klasy III Technik Logistyk za biznesplan Zespołu Muzycznego PÓŁNUTKI
  2. miejsce i dysk przenośny firmy Verbatim 1 TB otrzymała Katarzyna Longosz z klasy II Technikum Ekonomicznego za Biznesplan Studia Fotograficznego PRYZMAT
  3. miejsce i opaskę Smart BRAND otrzymała Julia Kopala z klasy II Technik Logistyk za biznesplan Mobilnego Salonu Piękności i usługę Makijaż z dojazdem do klienta


Wyróżnienie w Konkursie i POWER Banki 15 000 mAh otrzymali:


Jakub Kosydar z klasy IV Technik Logistyk za stworzenie biznesplanu strefy relaksu z grami komputerowymi – Pub Game Changer

Justyna Mazur z klasy IV Technikum Ekonomicznego za biznesplan firmy animatorsko-wodzirejskiej FULLFUN”

Paweł Pośko z klasy IV Technik Logistyk za biznesplan firmy wynajmującej e-powerbanki - Firma Tara-BankWszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursu gratulujemy i życzymy samych sukcesów w realizacji planowanych przedsięwzięć.Poprawiony: środa, 07 października 2020 10:34
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 230 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS