Dzis jest 28.10.2020, imieniny Narcyza, Serafina, Wioletty
advert 1
advert 2
advert 3
Wrzesień w Internacie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 września 2020 07:34

Minęły już pierwsze tygodnie nowego roku szkolnego. Zarówno w szkole, jak i w Internacie ten czas jest inny pod każdym względem. Wszyscy uczymy się nowej rzeczywistości, zaostrzonych zasad funkcjonowania w grupach szkolnych oraz w bursie, poznajemy się od nowa po bardzo długiej przerwie. Młodzież z Ukrainy i Białorusi mieszkająca w Internacie powoli zaprzyjaźnia się z rówieśnikami z Polski. W tym roku szkolnym zapewniamy opiekę dużej grupie, bo aż 53 osobom, mimo to atmosfera jest bardzo dobra, przyzwyczajamy się do siebie, uczymy wspólnego życia. Zależy nam, by wszyscy czuli się z tu jak „u siebie” i aby pokonali swoje lęki związane z pobytem daleko od domu. Mamy nadzieję, że z każdym kolejnym tygodniem będzie coraz lepiej.


Życzymy wszystkim dużo entuzjazmu oraz udanego roku.


Izabela Pawłowska

Poprawiony: wtorek, 15 września 2020 07:37