Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Rejestracja kandydatów do szkół ponadpodstawowych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 czerwca 2020 08:00

15 czerwca br. rozpoczyna się rejestracja kandydatów/wybór preferencji w naborze do szkół ponadpodstawowych. Zapraszamy do elektronicznej rejestracji swojej kandydatury w naszej szkole poprzez platformę VULCAN.

Musicie wypełnione i podpisane wnioski złożyć do 10 lipca br.

Rejestracja swojej kandydatury na platfprmie następuje poprzez podanie swojego numeru PESEL.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wybór szkoły następuje w zakładce PREFERENCJE podczas rejestracji swojej kandydatury. Szkoła, którą wybierzecie jako pierwszą zostania Wam w pierwszej kolejności przypisana, więc wybierzcie tę do której chcecie się dostać.

Poprawiony: poniedziałek, 15 czerwca 2020 08:34