Dzis jest 23.10.2019, imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna
Centralna Rada Uczniowska 2018/2019 PDF Drukuj Email
niedziela, 14 kwietnia 2019 17:43

Zmiany w Centralnej Radzie Uczniowskiej Zespołu Szkół!

W grudniu 2018r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Komisja w składzie, Pani V-ce Dyrektor Janina Pupa z opiekunem SU - Bogusławem Kratą oraz dotychczasowym Przewodniczącym Mikołajem Szczerbą, przeprowadzili rozmowy z wyłonionymi podczas głosowania w wyborach szkolnych kandydatami. Młodzi adepci przedstawili swoje wizje dotyczące planu swojej pracy. Odpowiadali na pytania komisji, dzielili się spostrzeżeniami oraz wnioskami z obserwacji tego co realizował obecny skład SU. Każdy z kandydatów przedstawił swój program z zakresu pracy SU, organizacji imprez młodzieżowych oraz aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły.

Na koniec komisja wyłoniła nowy Samorząd Uczniowski w skład którego weszli:

Mateusz Berlik klasa 2aTO - przewodniczący
Dominika Ochab klasa 2 TE - z-ca przewodniczącego
Beata Róg klasa 2TE – z-ca przewodniczącego

Gratulujemy i życzymy Wam owocnej pracy, wielu sił, wytrwałości a także pomysłowości w działaniach na rzecz uczniów oraz szkoły!!!
Serdecznie dziękujemy ustepującemu Samorządowi Uczniowskiemu w składzie:
Mikołaj Szczerba, Anna Chlewicka, Martyna Ochab, Kacper Darłak.
Życzymy najwyższych wyników na  maturze, powodzenia w dalszej edukacji, owocnej kariery zawodowej oraz pomyślności w życiu!!!

Mateusz Berlik klasa 2aTO - przewodniczący

Dominika Ochab klasa 2 TE - z-ca przewodniczącego