Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Próbna Matura PDF Drukuj Email
niedziela, 30 listopada 2008 18:38

Matury zostały zorganizowane w ramach programu Próbna Matura z OPERONEM. Udział szkół w programie był bezpłatny i obejmował klasy liceów i techników w całej Polsce.
Matury odbyły się według następującego harmonogramu:

26 listopada – próbna matura z języka polskiego, godz. 9.00,

27 listopada – próbna matura z języków obcych (język angielski, język niemiecki, język francuski, język, rosyjski), godz. 9.00,

28 listopada – próbna matura z historii, WOS, biologii, chemii, geografii, matematyki, fizyki i astronomii, godz. 9.00.

Tak przygotowany i przeprowadzony egzamin pozwoli poznać stan przygotowania uczniów do matury, będzie cennym  źródłem informacji zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli przygotowujących klasy do egzaminu dojrzałości.
Najlepszym dowodem na to, iż pomysł wydawnictwa i decyzja dyrekcji szkoły
o przystąpieniu do tego programu okazały się trafne, była frekwencja na maturach
bliska 100%.

Zespół ds. promocji ZS w Ropczycach