Dzis jest 17.07.2019, imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny
advert 1
advert 2
advert 3
Stypendia - ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 10 września 2018 22:22

Informujemy, że  nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu pn. Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych i LO rozpoczyna się z dniem 10 września i będzie trwał do 21 września.


Wszystkie niezbędne informację dostępne są na stronie podkarpackie.edu.pl   

Opiekunem szkolnym stypendysty jest wychowawca. Zainteresowani stypendium uczniowie zgłaszają się do swoich wychowawców celem ustalenia wydatków stypendialnych i szczegółów dotyczących indywidualnego planu rozwoju stypendysty.


Więcej informacji na stronie:https://podkarpackie.edu.pl/index.php/aktualnosci-z-2

Poprawiony: poniedziałek, 10 września 2018 22:31
 

Dzisiaj mamy:


środa
lipca 2019
17

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Zdjęcia z galerii