Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
czwartek, 22 marca 2018 10:56

Stypendium im. Doroty Szczepanek
dla najlepszej uczennicy Zespołu Szkół

Stypendium im. Doroty Szczepanek jest formą wyróżnienia i docenienia wybitnych uczniów ropczyckich szkół ponadgimnazjalnych. Ideą Stypendium jest wspieranie zdolnych uczniów oraz motywowanie ich do osiągania jak najwyższych wyników w dziedzinie, która ich interesuje.
Fundatorami Stypendium im. Doroty Szczepanek są Rodzice zmarłej -  prof. dr hab. Kazimierz Szczepanek oraz Jego żona - Alicja Szczepanek.
W danym roku szkolnym Stypendium w wysokości 300 złotych miesięcznie otrzyma Jolanta Kowalska, uczennica klasy III Technikum Ekonomicznego.
Składamy serdeczne podziękowania Państwu Alinie i  Kazimierzowi Szczepankom za ufundowanie stypendium im. zmarłej córki Doroty. Wyrażamy uznanie i wdzięczność za Państwa  ofiarność i wielkie serce. Państwa postawa jest wyrazem wiary w młode pokolenie i troski o jego przyszłość.

Dyrekcja i Cała Społeczność Zespołu Szkół
im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach.

Poprawiony: czwartek, 22 marca 2018 11:16