Dzis jest 23.01.2020, imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy
advert 1
advert 2
advert 3
Siatkówka chłopców - powiat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 12 grudnia 2017 17:58


Powiatowy turniej w piłce siatkowej chłopców odbył się 7 grudnia na hali widowiskowo-sportowej w Ropczycach. W zawodach wystartowało pięć szkół średnich z naszego powiatu. Zawody przeprowadzone zostały systemem gry ,,każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Bartosz Książek, Wojciech Haracz, Patryk Mikuszewski, Baran Andrzej, Fulara Waldemar, Patryk Nowak, Miłosz Ruszel, Kisiel Radosław, Karol Olech zajęła drugie miejsce przegrywając tylko z LO Ropczyce, które zwyciężyło w turnieju i awansowało do półfinałów wojewódzkich.
Trzecie miejsce zajęła drużyna z ,,Agro”, czwarte ZS Sędziszów, piąte LO Sędziszów

Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017 18:02
 

Dzisiaj mamy:


czwartek
stycznia 2020
23

sudoku

Zdjęcia z galerii