Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Konkurs wiedzy o Patronie PDF Drukuj Email
czwartek, 08 czerwca 2017 19:14

Konkurs wiedzy o Patronie Zespołu Szkół i o Ropczycach.

Dnia 29 maja 2017 roku odbył się w Zespole Szkół w/w konkurs, przygotowany i przeprowadzony przez Janinę i Józefa Słodyczków. W konkursie uczestniczyło 29 uczniów naszej Szkoły. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą i znajomością postaci Księdza Jana Zwierza oraz historii Ropczyc, tą dawną i tą współczesną.
Najlepszy wynik w konkursie osiągnął uczeń klasy III THL Szczepan Kogut, który zdobył 100% punktów. Poza nim nagrodzonych zostało jeszcze pięciu najlepszych uczestników: Marta Marciniec - II TE, Kamil Kurowski – II TMS, Dominik Brzoza – II TOH, Gabriela Mazur – I TBM i Karolina Rusin – II TL.

Nagrody ufundowali Starosta Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego p. Witold Darłak i Burmistrz Ropczyc p. Bolesław Bujak.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za duże zainteresowanie konkursem, liczny w nim udział i gratulują wiedzy o zasłużonym Patronie Zespołu Szkół oraz o historii Ziemi Ropczyckiej.

Janina Słodyczka

Poprawiony: piątek, 09 czerwca 2017 11:08