Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Poznaj swoje prawa w pracy PDF Drukuj Email
środa, 07 grudnia 2016 09:44

Konkurs pn.: "POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY"

W Zespole Szkół im ks. dra Jana Zwierza 21 listopada 2016 roku został przeprowadzony po raz czwarty etap szkolny ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem "Poznaj swoje prawa w pracy".
Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy dotyczącej przepisów prawa pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

W konkursie uczestniczyło dwudziestu uczniów.
Klasę II TBF reprezentowali: Bielański Karol, Duwer Przemysław, Misiora Michał, Stawarz Tomasz, Wiśniowski Mateusz, Wrona Jakub.
Klasę II TE reprezentowały: Bujak Patrycja, Chlewicka Anna, Dąbrowska Marcelina, Dudka Monika, Marciniec Marta, Ochab Karolina, Ochab Martyna, Rogala Klaudia, Wdowik Diana, Wójcik Joanna.
Klasę III TEF reprezentowały: Kędzior Klaudia, Pacanowska Anna, Siwiec Beata, Wójcik  Agata.

Komisja w składzie:
            Przewodniczący: mgr inż. Janina Barcińska
            Członkowie: mgr inż. Aldona Majewska-Dudek
                                   mgr inż. Agnieszka Róg
dokonała sprawdzenia prac i wyłoniła finalistów.

Na pierwszym miejscu uklasowała się Ochab Martyna uczennica klasy II TE, po dogrywce drugie miejsce zajęła Marciniec Marta również  uczennica klasy II TE.
Obydwie uczennice będą reprezentować Zespół Szkół na eliminacjach okręgowych  w Rzeszowie.

Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością zagadnień z zakresu prawa pracy jak również przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Organizatorzy konkursu pod hasłem "Poznaj swoje prawa w pracy" serdecznie gratulują reprezentantom naszej szkoły.

Opracowały:
                                 mgr inż. Agnieszka Róg