Dzis jest 23.01.2020, imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy
advert 1
advert 2
advert 3
Bal Zespołu Szkół PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 lutego 2016 15:24

Bal Karnawałowy Zespołu Szkół im. ks. dra J. Zwierza


30 stycznia 2016 roku Podczas piątego Balu Karnawałowego Zespołu Szkół w Ropczycach w pięknych wnętrzach sali balowej „Sędzisz” bawiło się 140 osób. Organizatorów imprezy swoją obecnością zaszczycili Starosta Powiatu ropczycko-sędziszowskiego Pan Witold Darłak oraz Członek Zarządu powiatu ropczycko-sędziszowskiego Pani Dorota Sędłak.
Goście zostali powitani przez organizatorki, a następnie otrzymali zaproszenie od tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca „Halicz” do wspólnego odtańczenia Poloneza. Podczas balu można było wziąć udział w loterii fantowej. Była też zabawa kotylionowa połączona z walczykiem czekoladowym. Zainteresowaniem cieszyła się licytacja dzieł sztuki oraz akcesoriów sportowych z podpisami znanych zawodników.

Składamy gorące podziękowania wszystkim uczestnikom zabawy i liczymy, że w kolejnych latach na nasze zaproszenie odpowie również liczna grupa osób. Dziękujemy sponsorom. Okazana przez Państwa hojność przyczyniła się do tego, iż tegoroczny bal, po raz kolejny, zyskał uznanie zaproszonych gości i uczestników - jako wydarzenie,  przebiegające w miłej atmosferze, zapewniające mnóstwo wrażeń, a przede wszystkim - dobrą zabawę.


Dochód z zabawy w całości jest przeznaczony na bieżące potrzeby, głównie te związane
z organizacją „Dni Otwartych”.


Organizatorki
Urszula Mita , Anna Klimek, Anita Bieniasz, Renata Ćwiczak


Zobacz:

fotoreportaż z balu

listę darczyńców

Poprawiony: czwartek, 11 lutego 2016 15:51
 

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości 

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS