Dzis jest 18.04.2024, imieniny Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
IV Warsztaty Przyrodnicze dla Szkół Gimnazjalnych PDF Drukuj Email
czwartek, 14 stycznia 2016 15:56
Zaproszenie

Dyrektor Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach i nauczyciele serdecznie zapraszają uczniów trzecich klas gimnazjalnych wraz z opiekunami do wzięcia udziału w IV Warsztatach Przyrodniczych dla Szkół Gimnazjalnych, które odbędą się
11 lutego 2016 r. o godz. 900 w budynku głównym Zespołu Szkół, ul. Mickiewicza 14.

Ideą warsztatów jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy z zakresu przedmiotów przyrodniczych oraz rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów.
Szczegółowe informacje na temat Warsztatów znajdują się w załączonym Regulaminie.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tej imprezie. Mamy nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem i przychylnością nauczycieli oraz uczniów Państwa Szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

regulamin konkursu