Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
Nie wyrzucaj PDF Drukuj Email
środa, 21 października 2015 09:08

Nie wyrzucaj, przynieś do nas!

Biblioteka już od lat prowadzi zbiórkę surowców wtórnych (makulatura, plastikowe nakrętki, przywieszki od herbaty Lipton, baterie). W ostatnim czasie księgozbiór biblioteki wzbogacił się o 52 egzemplarze książek, które zostały zakupione ze sprzedaży  makulatury zgromadzonej przy wsparciu dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły. Chcąc kontynuować tą akcję i zdobyć fundusze na dalsze doposażenie biblioteki, nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Zbieramy makulaturę – chronimy lasy”.

Organizator – firma „Atol” w Rzeszowie  przewiduje nagrody w trzech kategoriach:

I  - szkoła – ilość zebranej makulatury ogółem,
II  - uczeń
III  - szkoła –  ilość makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia.

Ponadto nadal prowadzimy zbiórkę plastikowych  nakrętek oraz baterii alkalicznych. Surowce wtórne prosimy przynosić do biblioteki w godzinach od 800-1000.

Zachęcamy do wsparcia naszej biblioteki w walce o środki finansowe oraz rywalizacji
w kategorii II – czyli uczeń, który najwięcej zebrał makulatury.

Regulaminu konkursu znajdziesz: w bibliotece szkolnej oraz na stronie www.atol-res.pl

nauczyciele bibliotekarze

Poprawiony: środa, 21 października 2015 09:59