Dzis jest 28.03.2024, imieniny Anieli, Kasrota, Soni
Piłka ręczna dziewcząt - powiat PDF Drukuj Email
wtorek, 25 listopada 2014 20:24

Nasza szkoła najlepsza w piłce ręcznej w powiecie

W dniu 19.11.2014 r. w Zespole Szkół  w Ropczycach w ramach Licealiady rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt do których przystąpiły 4 szkoły: Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach, Zespół  Szkół Agro-technicznych w Ropczycach, Zespół Szkół im.ks.dra Jana Zwierza oraz Liceum Ogólnokształcące z Sędziszowie.

Zawody zostały rozegrane systemem każdy - z każdym, dwa razy po 8 minut, a sędziowali uczniowie naszej szkoły: Paweł Nędza, Adrian Rokosz oraz Łukasz Marecki.

Najlepszą drużyną okazała się nasza szkoła wygrywając zdecydowanie ze wszystkimi ekipami i będzie reprezentować powiat podczas Rejonowej Licealiady szkół ponadgimnazjalnych.

tn_DSC_1453
tn_DSC_1457
tn_DSC_1495
tn_DSC_1513
tn_DSC_1522

Wyniki końcowe:

1 miejsce- ZS Ropczyce
2 miejsce- ZS AT Ropczyce
3 miejsce- LO Ropczyce
4 miejsce- LO Sędziszów Młp.

Skład zwycięskiej drużyny:
 Anna Wiktor, Patrycja Pragłowska, Martyna Wojnas, Oliwia Kubik, Gabriela Kosińska, Faustyna Tułecka, Angelika Kopala, Agata Tobiasz, Paulina Kosiorek, Klaudia Wośko, Aleksandra Wójcik, Agata Galas, Joanna Kipa.

mgr Tamara Martyniak

Poprawiony: wtorek, 25 listopada 2014 20:30