Dzis jest 29.03.2024, imieniny Marka, Wiktoryny, Zenona
„Nie daj się wciągnąć!" PDF Drukuj Email
środa, 30 kwietnia 2014 11:57

Konkurs z profilaktyki – rozstrzygnięty!

Do szkolnego kalendarza wszedł już na stałe konkurs z  profilaktyki antyalkoholowej pod hasłem  „Nie daj się wciągnąć!” każdej wiosny organizowany przez Szkolne Koło PCK.
W tym roku młodzież zaprezentowała prace plastyczne pokazujące negatywny wpływ alkoholu i innych używek na ludzki organizm. Organizatorki (Monika Kubik, Dorota Mucha) pozostawiły dowolność w wyborze techniki. Jury, pod przewodnictwem pani dyrektor Janiny Pupy, zdecydowało nagrodzić: Agatę Tobiasz z klasy 2 PW (I miejsce), Anetę Świętoń  z klasy 1 TBL (II miejsce) oraz Ewelinę Pociask z 1 TFS (III miejsce).

Laureatki, oprócz nagród ufundowanych przez Zakłady Magnezytowe w Ropczycach,
w maju wezmą udział w  uroczystych obchodach jubileuszu PCK w naszym mieście. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie!

Na tym nie koniec działań profilaktycznych. Zaplanowaliśmy cykl audycji, w których twórczo realizuje się nasza młodzież, a także spotkanie z ludźmi, którzy doświadczyli wiele - z członkami Klubu AA.

Poprawiony: środa, 30 kwietnia 2014 12:01