Dzis jest 14.12.2017, imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny
advert 1
advert 2
advert 3
Witamy na stronie głównej Zespołu Szkół
Kursy w ramach projektu "Zawodowcy na start" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 07 kwietnia 2017 11:04

Uwaga uczniowie zakwalifikowani na staż.


W najbliższym czasie realizowane będą w Ramach projektu „Zawodowcy na start”  następujące kursy:

  1. Kursy informatyczne(CAD/CAM) - 15 osób
  2. Kursy informatyczne(obrabiarki sterowane numerycznie CNC) - 15 osób
  3. Kurs obsługi kasy fiskalnej - 24 osoby


Zajęcia dla uczniów planowane są:
•    Zajęcia teoretyczne: w dni pon. – pt.; min. 1 wykład tygodniowo x 4 godz. szkoleniowe, max. 3 wykłady tygodniowo x 4 godz. szkoleniowe
1 wykład = 4 godz. szkoleniowe dziennie
•    Zajęcia praktyczne: od 6 do 8 godz. szkoleniowych w soboty.
Szczegółowy harmonogram zajęć zostanie uzgodniony z Wykonawcą po podpisaniu z nim umowy.
Osoby zaineresowane proszone są o zgłoszenie się do Pani Renaty Dumary  lub Pana Tomasza Wojnarowskiego najpóźniej do poniedziałku tj; 10 kwietnia do godziny 14;00.

Poprawiony: piątek, 07 kwietnia 2017 11:11
 
Ogłoszenie - staże PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 06 kwietnia 2017 13:02

OGŁOSZENIE


INFORMACJA NA TEMAT STAŻY ZNAJDUJE SIĘ NA TABLICACH DOTYKOWYCH W SZKOLE ORAZ NA DRZWIACH SALI 117.

Poprawiony: czwartek, 06 kwietnia 2017 13:08
 
Bursa Międzyszkolna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 06 kwietnia 2017 11:53

 

 

klinij aby powiększyć

Przydatne dokumenty:

Oświadczenia kandydata niepełnoletniego

Oświadczenia kandydata pełnoletniego

Wniosek

 
Wyróżnienie dla uczennic Zespołu Szkół na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Birczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 kwietnia 2017 19:25

28 marca 2017 roku w malowniczej wiosce Bircza niedaleko Przemyśla odbył się Międzyszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem Festiwalu o charakterze konkursowym był Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Birczy we współpracy z 5 Batalionem Strzelców Podhalańskich. Celem Festiwalu były: prezentacja i popularyzacja piosenki żołnierskiej, wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia poprzez różnorodne formy aktywności artystycznej, popularyzację dziedzictwa Wojska Polskiego poprzez prezentację utworów żołnierskich, integrację młodzieży z klas o profilu wojskowym oraz promocję klas wojskowych.
W Festiwalu który odbywał się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki wzięli udział zarówno soliści jak i grupy wokalne z klas wojskowych z województwa podkarpackiego. Naszą szkołę w kategorii zespół wokalny reprezentowały Gabriela Białek, Monika Furtak i Patrycja Trojan (uczennice kl. I PPW) z akompaniamentem Wojciecha Drozda (uczeń kl. 1 TBL) na gitarze.


Poprawiony: środa, 05 kwietnia 2017 19:40
Więcej…
 
Zaproszenie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 kwietnia 2017 12:03

 

Poprawiony: wtorek, 04 kwietnia 2017 12:06
 
VII Turniej Gwiaździstej Eskadry PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 30 marca 2017 11:55


29 marca 2017 roku w gościnnych salach Centrum Kultury im. J. Mehoffera w Ropczycach odbył się VII Turniej Gwiaździstej Eskadry. Ta cykliczna impreza organizowana przez Zespół Szkół im. ks. dra J. Zwierza oraz Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Rzeszowie ma na celu popularyzację wiedzy na temat dokonań polskich lotników walczących w jednostkach kontynuujących tradycje Eskadry Kościuszkowskiej. Młodzież grając w gry planszowe – 7: W obronie Lwowa, 111: Alarm dla Warszawy oraz 303: Bitwa o Wielką Brytanię – poznaje szlak bojowy i bohaterskie dokonania lotników w czasie walk w wojnie polsko-bolszewickiej 1920, wojnie obronnej 1939 oraz walk na niebie Anglii w 1940.
Rywalizacja na planszy pozwala poznać nowoczesne gry planszowe, które dają okazję do bezpośredniej integracji grających oraz rozwijają planowanie, myślenie strategiczne oraz przewidywanie skutków podjętych działań.
W tym roku, po raz kolejny patronat nad naszym turniejem objął poseł na Sejm p. Kazimierz Moskal. Ufundował także atrakcyjne nagrody dla najlepszych uczestników turnieju.

Poprawiony: czwartek, 30 marca 2017 12:14
Więcej…
 
Targi budownictwa w Rzeszowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 marca 2017 17:52

Budowlańcy wśród znanych firm.


24.03.2017r uczniowie klasy trzeciej oraz grupa uczniów klasy drugiej technikum budowlanego uczestniczyli w targach budownictwa w Rzeszowie.
Celem wyjazdu było zapoznanie uczniów z nowymi technologiami oraz materiałami stosowanymi podczas robót budowlanych. Jak również zapoznanie z rynkiem firm branży budowlanej i instalacyjnej  prosperujących na rynku polskim.


Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2017 17:57
 
Konkurs wiedzy o Królowej Elżbiecie II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 marca 2017 17:43

Szkolny konkurs wiedzy o Królowej Elżbiecie IIW dniu 17 marca w związku ze zbliżającymi się urodzinami Jej Królewskiej Wysokości Elżbiety II w Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach odbył się konkurs wiedzy o brytyjskiej monarchini.
Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu, który sprawdzał wiedzę z zakresu życiorysu, powiązań rodzinnych, ciekawostek i prywatnego życia królowej Elżbiety II. Organizatorzy byli ogromnie zaskoczeni poziomem wiedzy uczestników i ich perfekcyjnym przygotowaniem. O zwycięstwie zadecydowały minimalne różnice procentowe.
W konkursie wzięło udział ponad 50 uczniów. Troje z nich uzyskało jednakowe, najwyższe wyniki. Byli to: Adam Szpara z klasy 4TO, Szczepan Kogut z klasy 3THL oraz Kinga Kuman z klasy 2TL, wszystkie te osoby zajęły ex aequo pierwsze miejsce. Pozostałe dwie osoby zostały wyróżnione, są to: Gabriela Bełch z klasy 2TBF oraz Dorota Przywara z klasy 1TE. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, które wspomogą ich w nauce języka angielskiego: fiszkami, repetytoriami, słownikami, książkami do gramatyki i lekturami.
Organizatorami konkursu byli pani Joanna Froń i pan Karol Zagórski, którzy serdecznie dziękują młodzieży za tak liczny udział i perfekcyjne przygotowanie, za mnóstwo pytań, ciekawość i entuzjazm związany z konkursem oraz zapraszają do udziału w kolejnych konkursach językowych organizowanych w naszej Szkole.

Karol Zagórski

Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2017 17:48
 
Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 27 marca 2017 17:30

Sukces uczniów ropczyckiego Zespołu Szkół
na Wojewódzkim Konkursie Piosenki Rosyjskiej


24 marca 2017 roku w Rzeszowie odbyła się III edycja Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Rosyjskiej.
Organizatorem Konkursu była pani Kinga Maciołek-Rzucidło - nauczyciel języka rosyjskiego w V LO Szkoły Mistrzostwa Sportowego i Gimnazjum Sportowego w Rzeszowie. Konkursowym zmaganiom - towarzyszyło hasło - "Zawsze niech będzie słońce!".

Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2017 17:42
Więcej…
 
Nasi młodzi ekonomiści najlepsi w całym powiecie i nie tylko… PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 marca 2017 21:11

Nasi młodzi ekonomiści najlepsi w całym powiecie i nie tylko…


Ekonomiści Zespołu Szkół im. ks. dra Jana Zwierza na najwyższym poziomie zaprezentowali swoją wiedzę w konkursach i olimpiadach wśród uczniów województwa podkarpackiego. Zmierzyli się z zagadnieniami liczb i statystyki, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.


czytaj całość

Poprawiony: poniedziałek, 20 marca 2017 21:15
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 39
Reklama
Reklama
Reklama

Pogoda dla Rzeszowa

Pracownie w ZS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości